Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Samsieczynek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe

Osowa Góra,Bydgoszcz(Samsieczynek + 25 km)

2 390 zł40 m² 59,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości poleca na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 zlokalizowane na Osowej Górze przy ulicy Biedronkowej. Dzielnica ta posiada dobrze rozwinięte zaplecze handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz(Samsieczynek + 25 km)

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek! Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę i wieczory spędzone w otoczeniu natury. W Brzozowym Zakątku to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łochowo

Łochowo(Samsieczynek + 15 km)

173 650 zł755 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 755 m2 w Łochowie. Działka usytuowana w południowej części Łochowa pomiędzy Kanałem Bydgoskim, a ścianą lasu. Media: w drodze- prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz(Samsieczynek + 25 km)

39 zł/m²22,74 m² 887 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronne lokale biurowe w śródmieściu bydgoszczy! Składające się z dwóch kompleksów o łącznych powierzchniach: 220 m (parter) oraz 250 m (drugie piętro).

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko u Nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w sercu Bydgoszczy - Śródmieście, przy ul. Kordeckiego. Nieruchomość znajduje się w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ulica Chołoniewskiego to idealna lokalizacja która pozwala zarówno korzystać z udogodnień miasta jak i cieszyć się ciszą i odrobiną zieleni dookoła bloku. Budynek został wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Nad Wisłą,Bydgoszcz(Samsieczynek + 25 km)

557 179 zł58,10 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tereny nadwiślańskie. Nowa inwestycja na bydgoskich Fordonie została zaprojektowana z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Kaskadowy, budynek mieści 33 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz(Samsieczynek + 25 km)

187 000 zł37,42 m² 4 997,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 37,42 m - Bydgoszcz, bielawy Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,42 m położone w kamienicy na bydgoskich Bielawach - jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Bartodzieje,Bydgoszcz(Samsieczynek + 25 km)

15 520 000 zł4 561,54 m² 3 402,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 360 m²

Jeśli szukasz miejsca w pożądanej lokalizacji na siedzibę swojej firmy lub powierzchni magazynowej czy serwisowej to zapoznaj się z tą ofertą do końca. Na sprzedaż trój-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz(Samsieczynek + 25 km)

56 zł/m²75 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem bardzo ładny po kapitalnym remoncie lokal położony na parterze kamienicy przy ul. Dworcowej. Dogodna lokalizacja na prowadzenie działalności handlowej, biurowej, usługowej jak i po.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Samsieczynek

Samsieczynek,kujawsko-pomorskie

125 000 zł105 m² 1 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem sprzedaży jest domek o pow. całkowitej około 105 m2 (zabudowy 35 m2) trzykondygnacyjny obejmujący parter, i piętro i poddasze wraz z nasadzeniami położony na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Samsieczynek

Samsieczynek,kujawsko-pomorskie

86 000 zł370 m² 232,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjnie położona działka rekreacyjna o powierzchni 370m2 z domkiem murowanym w Samsieczynku gm.Sicienko. Działka znajduje się na terenie rodzinnych ogrodów działkowych. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Samsieczynek

Samsieczynek,kujawsko-pomorskie

125 000 zł70 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bardzo ładny domek letniskowy 70m2 w Samsieczynku (30 km od Bydgoszczy, 7 km od Mroczy, 15 km od Nakła nad Notecią), rod. Na dole jest salon z kuchnią i łazienka. Poddasze stanowi jedna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij